ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Posts tagged "prasanja"

  Најчесто поставувани прашања: -Моето новороденче изгледа како вонземјанец,дали такво и ќе остане? Кога некој некој ќе ви каже ,,БЕБЕ,, , веднаш помислувате на преслатко бебенце  со свилена коса и румени обравчиња како од рекламите за пелени.Но она што ќе ви го донесат

  Нашиот народ сака да се држи до одредени правила, па затоа пристојно се држат до прашањетo “Заврши со факултет”? “Кога ќе се омажиш”? “Кога дете”? “Кога второ дете”?Многу варијанти на истите прашања можеме да слушнеме како на пример “Кога ќе

  Кога некој некој ќе ви каже ,,БЕБЕ,, , веднаш помислувате на преслатко бебенце  со свилена коса и румени обравчиња како од рекламите за пелени.Но она што ќе ви го донесат после породувањето ни најмалку личи на таа слика.