ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "razvojnabebe"

    Лежењето на стомаче е одлична прва вежба за бебињата - со неа се зајакнува телото и се подобрува координирањето на движењата, а сето тоа им е потребно за да научат да седат, лазат, стојат