ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "simulacija"

    Со помош на балон и пинг-понг топка, бабица на оригинален начин покажува како бебето излегува од породилниот канал. Многу, кои го погледнале видето велат дека е подобро објаснето од било која книга за породилниот процес. Кога нејзина роднина, која се школувала