ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "vagina"

    Жените по породувањето имаат чувство дека нивната вагина не е иста како претходно, поточно дека е поширока и мека. Исто така може да биде и отечена. Тоа е вообичаено, а отокот и отвореноста на вагината би требало по неколку дена