ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Posts tagged "video"

  После 2 години спиење на една иста перница, третина од нејзината тежина ја чинат голем бој на бактерии, бубачки и нивниот измет. 80% од луѓето кои патат од алергии имаат проблем баш поради тоа. Затоа перницата би требало да се

  Во процес сте на Ин Витро, се подготвувате или пак имате близок кој е во тој процес? Погледнете ги видеата во продолжение, запознајте се подобро околу самиот процес но и ви слушнете ги советите кои ќе ви бидат од корист

  Подготвувајќи се да го донесете вашето бебе во својот дом, може да ве натера да се почувствувате малку застрашувачко. Овие совети ќе ви помогнат да се подготвите за напуштање на болницата.

  Емотивни фотографии од породување (ВИДЕО) Ви претставуваме прекрасно видео кое прикажува 68 професионални фотографии од породување ширум светот. Прекрасни фотографии на кои се претставени сите моменти, од први контракции и болки па се до првата прегратка на мајката и новороденчето. Овие фотографии

  Одвојте неполни 2 часа и погледнете го документарниот филм кој го истражува развојот на фетусот, од зачнување па се до раѓање. Отворете прозорец во скриениот свет на фетусот и истражете го секое тромесечије со неверојатни детали. Тоа треба да биде радосен настан, но

   Велика Британија но и голем број на земји во светот меѓу кои во Македонија е во “криза” со плодноста. Затоа се повеќе млади луѓе бараат третман кој ќе им помогне да го добијат својот неостварлив сон, бебе. За среќа и

  После 2 години спиење на една иста перница, третина од нејзината тежина ја чинат голем бој на бактерии, бубачки и нивниот измет. 80% од луѓето кои патат од алергии имаат проблем баш поради тоа.