ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

    • Нема производи во кошничката.
    a
      >  Posts tagged "vlijanietonapmsvrzzenata"

    Предменструалниот синдром добро познат како ПМС, претставува низа на хормони кои се манифестираат со појава на емоционални, психички и физички промени. Кај голем број на жени, емоционалните симптоми се јавуваат во вид на нервоза, депресија или вознемиреност.