ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Практични Мајки   >  Техники за масирање на вашето бебе
  Техники за масирање на вашето бебе

  Техники за масирање на вашето бебе

  Babyshop ви предлага во продолжение да го погледнете видеото, со чија помош ќе ги совладате ехниките за масирање на вашето бебе. Овие техники ќе ви помогнат да ги олесните нелагодностите, раздвиженоста на зглобовите, ќе го поттикнете развојот на мускулите а вашето бебе ќе биде смирено и спремно за спиење.

  Уживајте во милувањата.