ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Трудници   >  Трудници, вежбајте пилатес во својот дом! (ВИДЕО)
  Трудници

  Трудници, вежбајте пилатес во својот дом! (ВИДЕО)

  Сите трудници, на кои им е одобрено од доктор дека можат да вежбаат, практициракте ги овие 6 минутни пилатес вежби во својот дом. Наполнете се со енергија и чувствувајте се подобро.