ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Практични Мајки   >  Вежбајте заедно со вашите бебиња
  Вежбајте заедно со вашите бебиња

  Вежбајте заедно со вашите бебиња

  Времето поминато со вашите бебиња, да стане забава а вие, освен што ќе дадете добар пример на вашите малечки, ќе ја вратите линијата од претходно.

  Споделуваме неколку вежби кои ќе можете да ги правите со вашето бебе.