ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Деца   >  Вртење од една на друга страна- Како да вежбате со своето бебе (ВИДЕО)
  Вртење од една на друга страна- Како да вежбате со своето бебе (ВИДЕО)

  Вртење од една на друга страна- Како да вежбате со своето бебе (ВИДЕО)

  Вртењето на страна, треба да се случи во период помеѓу 5 и 7 месец кај вашето бебе. Како и секој развој кај бебето така и овој е индивидуален за тоа кога ќе се случи и како. 

  Кај некој процесот оди полесно кај некои побавно, но секако не очајувате. Битно е само правилно да вежбате со вашето бебе и се ќе биде во ред ! 

   

  Погледнете го ова видео и применете ги вежбите со вашето малечко!