ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Здрава исхрана   >  Здрав кекс за ужина
  Здрав кекс за ужина

  Здрав кекс за ужина

  • Исецкајте бадеми и пржете ги неколку минути.
  • Додадете житарици и брусница
  • На средна јачина растопуваме путер, пченкарен сируп и кафеав шеќер.
  • Се меша додека не проврие.
  • Се додава естракт од ванила, и се прелива на смесата.
  • Сето тоа добро се меша и со рацете се обликува. 

   Здрав кекс за ужина