ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Здрава исхрана   >  Зеленo смути за вашето дете
  Зеленo смути за вашето дете

  Зеленo смути за вашето дете

  1 банана, 300 мл вода, 1 зелено јаболко, 5 листови од спанаќ, една лажица од јаворски сируп

  Подготовка:

  Ставете ги сите состојки во блендер и мелете  1-2 минути.Сокот испите го одма, во мали голтки.