ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >  Трудници   >  Животот пред раѓањето (Документарен филм)
  Животот пред раѓањето (Документарен филм)

  Животот пред раѓањето (Документарен филм)

  Одвојте неполни 2 часа и погледнете го документарниот филм кој го истражува развојот на фетусот, од зачнување па се до раѓање.

  Отворете прозорец во скриениот свет на фетусот и истражете го секое тромесечије со неверојатни детали. Тоа треба да биде радосен настан, но во реалноста, тоа е битка за опстанок.

  Користејќи најсовремена технологија, влезете во матката и следете го неверојатното деветмесечно патување од зачнување до раѓање, покажувајќи како борбата за живот се претвора во чудо на раѓање.