ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  PEAR TOP

  280 ден

  На залиха

  Опис

  Во Лонџи толку многу сакаме овошје што решивме да ги направиме поздравите вртежи на светот: со овошје!

  Витамински играчки за секого, без никаква контраиндикација! Изработени од дрво, лакирани во многу светли бои, кои се вртат

  и се вртат…

  Материјал: Бои за дрво и овошје

  Големина 6 x 5 cm.

   

   

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.