ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Играчки  >  ВРТЕЛЕШКА ВИНОЖИТО CHICCO

  ВРТЕЛЕШКА ВИНОЖИТО CHICCO

  1.673 ден

  Класична механичка вртелешка со топчиња што се вртат, помага во развој на бебињата на причинско – последичните врски

  На залиха

  Кол.
  SKU: 688992000 Категорија: Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  ВРТЕЛЕШКА ВИНОЖИТО CHICCO 6м – 36м
  Класична механичка вртелешка со топчиња што се вртат, помага во развој на бебињата на причинско – последичните врски.
  * Притискање на цветот
  * Колоритни топчиња
  * Централно огледало

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.