ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  I LOVE MY PETS PUZZLE – Longji

  I LOVE MY PETS PUZZLE – Longji

  1.590 ден

  Мачка, куче, зајак, риба, птица и желка ... Ајде да си играме со нашите миленици!
  
  7 шарени реверзибилни загатки за најмалите во куќата да се забавуваат со животните кои 
  најмногу ги сакаат.

  На залиха

  Кол.
  SKU: PZ003U/4237 Категорија: Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  • Илустрации Marta Altés
  • Возраст 3-103 години
  • Материјал FSC 
  • Цврста картонска кутија
  • Големина на пакување 19 x 19 x 8 cm.
  • Тежина 565 g.

  made in barcelona

  WARNING! Not suitable for children under three years. Small parts.

  The CE marking guaranties that this Londji Toy meets the European Toy Safety Standard EN71

  Our toys have successfully passed the most strict safety tests made by independent testing labs approved by the European Union authorities

  EN71

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.