ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  Happy Birthday UNICORN! – Longji

  Happy Birthday UNICORN! – Longji

  1.690 ден

  Вечерва кога ќе зајде сонцето ќе го славиме роденденот на еднорогот. Ќе те чекам за 10 минути кај
  елфот, ќе ти подготвиме торта и убав подарок. 5 реверзибилни прогресивни сложувалки (од две до десет парчиња) за најмладите членови на семејството
  да откријат убава приказна за пријателство.

  На залиха

  Кол.
  SKU: PZ572U/4188 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Илустрација: Àfrica Fanlo
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Цврста картонска кутија
  Големина на кутијата: 8,5 x 15 cm.
   

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.