ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Друштвена игра  >  GOOSE & LUDO GAMES – Longji

  GOOSE & LUDO GAMES – Longji

  950 ден

  Ова е Londji верзија на две класични игри; Играта на гуската на едната страна од таблата и
  Лудо од другата страна. Направено е од рециклиран картон и играчите можат да почнат да уживаат во играта откако ќе ги
  склопат коцките, да кликнат и да почнат да играат! Таблата, коцките и парчињата се спакувани рамно за да се поедностави превозот и складирањето.

  На залиха

  Кол.
  SKU: CT020U Категорија: Ознаки: , , , , , , , , Brand:

  Опис

  Илустрација: Can Seixanta
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Картонска кутија
  Големина: 29 x 29 cm. табла
  Големина на пакувањето:29,6 x 29,6 x 1 cm.
  Тежина: 0,4 кг
  MOQ 1 единство

  Дополнителни информации

  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.