ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Кафемат – Le Toy Van

  2.243 ден

  На залиха

  Опис

  – Шарениот дизајн помага да се развие препознавањето на бојата и да се стимулира имагинацијата

  – Поттикнува креативна имагинација, социјален и јазичен развој

  – Охрабрува креативна интерактивна игра

  – Изработен од издржливо и долготрајно каучуково дрво кое овозможува долготрајна забава а воедно се грижи и за здрава животна околина.

  – Обоен со нетоксични бои кои се тестираат според највисоките регулативи за безбедност за да се обезбеди безбедна игра

  Кој сака да пие кафе?

  Сетот вклучува кафемат со разнобојни патрони за кафе, две разнобоjни чаши,маталка за млеко и лажичка

  Возраст: 3+
  Димензии: 11 x 19 x 21cm
  ПРОИЗВЕДЕНО ВО АНГЛИЈА

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.