ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  BAM! WORDS ПЕЧАТИ- Longji

  1.890 ден

  Создадете ги вашите први зборови со помош на печати и направете го учењето уште полесно и позабавно! 28 дрвени печатчиња за вашите најкнижевни креации!

  На залиха

  Кол.
  SKU: AC007U Категорија: Ознаки: , , , , , , , , Brand:

  Опис

  Дизајн е изработен од производителот Londji
  Возраст: 5 години
  Број на парчиња 28 печати
  Материјал: Дрво и гума
  Пакување: Цврста картонска кутија
  Големина: 1,9 x 1,9 cm
  Големина на пакувањепечBAM: 19 X 19 X 2,8 cm

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.