ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  MY MONSTERS- Longji

  1.960 ден

  Еднаш одамна имаше … чудовиште! Односно многу чудовишта, во различни бои, со дамки, лушпи, крзно…
  Чудовишта од секаков вид! Игра на набљудување и брзина за целото семејство. Најдете ги деловите од чудовиштето прикажани на
  коцките и изградете го максималниот број од чудовишта. Интересна игра која: – ја стимулира визуелната перцепција – практикува ментална агилност – бара од играчите да направат логични одбитоци

  На залиха

  Кол.

  Опис

  Илустрација: Can Seixanta
  Возраст: 5 години
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Цврста картонска кутија
  MOQ 2 единици.
  Број на играчи: 2-6
  Времетраење на играта: 15 мин.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.