ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  PENGUINS & FRIENDS DOMINO

  1.032 ден

  28 илустрирани плочки, направени со љубов за млади морнари; победи во играта со тоа што прв ќе ги
  спои сите домино плочки. Целосните упатства се вклучени во кутијата.

  На залиха

  Опис

  Илустрација: Txell Darne
  Број на парчиња: 28 карти
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Цврста картонска кутија
  Големина на дијаметар: 6 см (картичка)
  Големина на пакување: 8,5 x 15 cm.
  Тежина 0,65 кг.
  MOQ 2 единици.

  Дополнителни информации

  Бренд

  1 преглед за PENGUINS & FRIENDS DOMINO

  1. Babyshop.mk

   da se proveri shifrata

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.