ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  DOGS PUZZLE

  1.290 ден

  Нашите паметни крзнени пријатели сакаат да ги однесеме на возење. Да одиме!

  Нема на залиха

  SKU: PZ349 Категорија: Ознаки: , , , , , , , Brand:

  Опис

  
  

   

  Илустрација: Марта Алтес

  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон

  Пакување: Цврста картонска кутија

  Големина: 47 x 47 cm

  Големина на пакување: 24 x 24 x 8 cm

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.