ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  BAM! TRANSPORTS

  1.790 ден

  На залиха

  Кол.
  SKU: AC003U/4226 Категорија: Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  Направете ваши сопствени транспорти возила со печати и тоа како вие сакате! Коли, авиони, ракети, 
  возови... оди вашата фантазија!
  
  16 дрвени марки со вклучена тетратка за вашите креации!
  
  Илустрација Can Seixanta
  Возраст од 5 до 105 години
  Број на парчиња 16 марки
  Материјал Дрво и гума
  Пакување Цврста картонска кутија
  Големина 1,9 X 1,9 cm
  Големина на кутијата 19 x 19 x 2,8 cm

  Дополнителни информации

  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.