ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  MY BIG BLUE – Longji

  MY BIG BLUE – Longji

  1.590 ден

  Потопете се во чудата на океанот Лонџи, пловете во друштво на големиот Син кит, нурнете 
  опкружени со ајкули и заљубете се во прекрасната кралица на морињата.
  
  Загатка од 36 парчиња за истражување на длабочините на океаните.
  
  

  In stock

  SKU: PZ335U/143 Category: Tags: , , , Brand:

  Description

  • Илустрации Mariana Ruiz Johnson
  • Материјал FSC хартија од рециклиран картон
  • Пакување од цврста картонска хартија
  • Големина72 x 49 cm.
  • Големина на пакување 30 x 20 x 7,5 cm.

  made in barcelona

  WARNING! Not suitable for children under three years. Small parts.

  The CE marking guaranties that this Londji Toy meets the European Toy Safety Standard EN71

  Our toys have successfully passed the most strict safety tests made by independent testing labs approved by the European Union authorities.

  EN71

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.