ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Торба за убавина Star – Le Toy Van

  2.392 ден

  Нема на залиха

  Опис

  – Сет од 16 парчиња намирници со корпа, скенер и баркодови

  – Торба за убавина од ткаенина со дрвени додатоци за убавина

  – Неутрален дизајн за да се поттикне играчката да се дели меѓу сестрите и пријателите

  – Торбата и додатоците со уникатно дизајнирани

  – Сите додатоци се мазни и безбедни за детето

  – Изработени со нетоксични бои кои се тестираат според највисоките регулативи за безбедност со цел да се обезбеди безбедна игра

  – Изработен од издржливо и долготрајно каучуково дрво кое овозможува долготрајна забава а воедно се грижи и за здрава животна околина.

   

  Бидете Ѕвезда!!!

  Во внатрешноста на торбата за убавина ќе најдете асортиман на дрвени козметички додатоци. Сетот содржи парфем, рачно огледало, фен за коса, чешел, комплет сенки за шминкање, лосион, лак за нокти, кармин и пудра во прав со сунѓер. Сите додатоци се изработени од уникатно каучуково дрво, висококвалитетен природен памук и уникатно дизајнирани.

  Возраст: 3+
  ПРОИЗВЕДЕНО ВО АНГЛИЈА

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.