ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Торба за убавина Star – Le Toy Van

  2.990 ден

  In stock

  Кол.

  Description

  – Сет од 16 парчиња намирници со корпа, скенер и баркодови

  – Торба за убавина од ткаенина со дрвени додатоци за убавина

  – Неутрален дизајн за да се поттикне играчката да се дели меѓу сестрите и пријателите

  – Торбата и додатоците со уникатно дизајнирани

  – Сите додатоци се мазни и безбедни за детето

  – Изработени со нетоксични бои кои се тестираат според највисоките регулативи за безбедност со цел да се обезбеди безбедна игра

  – Изработен од издржливо и долготрајно каучуково дрво кое овозможува долготрајна забава а воедно се грижи и за здрава животна околина.

   

  Бидете Ѕвезда!!!

  Во внатрешноста на торбата за убавина ќе најдете асортиман на дрвени козметички додатоци. Сетот содржи парфем, рачно огледало, фен за коса, чешел, комплет сенки за шминкање, лосион, лак за нокти, кармин и пудра во прав со сунѓер. Сите додатоци се изработени од уникатно каучуково дрво, висококвалитетен природен памук и уникатно дизајнирани.

  Возраст: 3+
  ПРОИЗВЕДЕНО ВО АНГЛИЈА

  Additional information

  Weight 1 kg
  Бренд

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.