ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  10 PENGUINS PUZZLE

  1.890 ден

  1 був, 1 кокодрил, 3 прасиња, 5 коњи… и конечно пристигнувате 10-те пингвини! 10 прогресивни загатки за да научите на забавен начин како да броите.

  На залиха

  Кол.

  Опис

  Илустрација Тксел Дарне
  Материјал FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување Цврста картонска кутија
  Големина 59 x 7,5 cm. (најдолго) / 12 x 7,5 cm (најкраток)
  Големина на кутијата 45 x 15 x 7 cm.

  Дополнителни информации

  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.