ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  I SPEAK 6 LANGUAGES- Longji

  1.690 ден

  Како се вика коњот на француски? А куќа на германски? А слон на италијански? А очила на шпански?
  А глушец на каталонски? Научете го вокабуларот на различни јазици играјќи ја оваа игра со зборови со илустрирани картички.
  Најдобар начин да научите други јазици!

  In stock

  Description

  Илустрација: Queralt Armengol
  Возраст: 6 до 106 години
  Број на парчиња: 100
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Цврста картонска кутија
  Големина: 2,6 x 3,7 cm
  Големина на кутијата: 16,5 x 16,5 x 4,1 cm
  MOQ 2 единици.

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.