ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  FIREMAN PUZZLE – Longji

  FIREMAN PUZZLE – Longji

  1.097 ден

  Помогнете и на нашата пожарникарка да го изгаси пожарот што гори во Longji! Сложувалка од 36 парчиња во тубуларна кутија што можете да ја носите насекаде.

  На залиха

  Кол.
  SKU: PZ354U Категорија: Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  Илустрација: Àfrica Fanlo
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Картонска кутија
  Големина на пакување: 8,5 x 15 cm.

  Дополнителни информации

  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.