ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  CINDERELLA PUZZLE

  CINDERELLA PUZZLE

  973 ден

  Некогаш... тиквите се претворија во тренерка, глувците станаа коњи, а светот на Пепелашка стана магија за една ноќ.
  Загатка од 36 парчиња што ја претставува класична приказна.

  На залиха

  SKU: PZ364U Категорија: Ознаки: , , , , , , , Brand:

  Опис

  ИлустрацијаЧ Txell Darne
  Материјал FSC хартија и рециклиран картон
  Големина 72 x 49 cm.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.