ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  ART & DOTS – Longji

  930 ден

  Поврзете ги точките преку поврзување на бројките, како со магија, ќе се појават различни ликови, животни, глувци кои се луди по сирење, гладни змии, жестоки лавови, слонови, акробати, ракети кои летаат до Плутон и многу други кои ќе ја разлетаат вашата фантазија. Книга за деца од 3 до 103 години.

  Нема на залиха

  Опис

  Илустрација: Can Seixanta
  Возраст:5 до 8 години
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Големина: 23 x 16 cm.

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.