ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Друштвена игра  >  ИГРАЧКА МАЈМУНЧИЊА ЗА КУГЛАЊЕ 18м+ CHICCO

  ИГРАЧКА МАЈМУНЧИЊА ЗА КУГЛАЊЕ 18м+ CHICCO

  1.533 ден

  ИГРАЧКА МАЈМУНЧИЊА ЗА КУГЛАЊЕ 18м+ CHICCO

  На залиха

  SKU: 522800000/4302 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  ИГРАЧКА МАЈМУНЧИЊА ЗА КУГЛАЊЕ 18м+ CHICCO
  – Првиот сет за куглање со 6 колоритни кегли со мајмунски ликови.
  – Кеглите може да се поделат на половина за да се градат шарени кули составени од 12 парчиња за развивање на креативноста на детето.
  – Секоја кегла има различна боја и број.
  – Ја стимулира креативноста на детето и мануелната координација.
  – Вклучена е мека пластична топка за куглање.

  Димензии на производот: 11 см x 15 см x 9 см
  Димензии на пакувањето: 43 см x 26 см x 11,2 см

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.