ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  ROADS-Longji

  2.650 ден

  Замислете го најдолгиот пат на светот. Дали се осмелувате да го изградите? За да го надминете
  предизвикот ќе мора да ги искористите сите парчиња од овој сет! Прво ќе го изградите, а потоа ќе
  можете да го користите за да си играте со автомобили! Кооперативна игра за целото семејство со повеќе од 1000 различни патишта за замислување.

  На залиха

  Кол.

  Опис

  Илустрација: Can Seixanta
  Возраст: 4+ години
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Цврста картонска кутија
  Големина: 27 x 71 cm.
  Големина на пакување : 24 x 24 x 8 cm.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.