ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Друштвена игра  >  GUESS MY DRESS – Longji

  GUESS MY DRESS – Longji

  2.190 ден

  Маици со принтови, панталони со ѕвездички или тркалезни принтови, капи со уши… Што друго има во
  гардеробата? Облечете го вашиот лик што е можно покреативно и скријте го зад гардеробата. Сега вашиот противник,
  врз основа на тоа како вие сте го облекле вашиот лик, тој мора да се обиде да го облече својот лик
  како што сте го облекле вие. Ако успее во тоа, победува!

  На залиха

  Кол.
  SKU: FG015U Категорија: Ознаки: , , , , , , , Brand:

  Опис

  Илустрација: Can Seixanta
  Возраст: од 5 до 105 години
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Цврста картонска кутија
  Големина на пакувањеDFG: 24 x 24 x 8 cm.
  MOQ 2 единици.

  Дополнителни информации

  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.