ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  Sweet & Candy – Pic’n’Mix – Le Toy Van

  968 ден

  На залиха

  Кол.

  Опис

  – Овој сет располага со асортиман на вкусни слатки и ретро кеса

  – Секое слатко е украсено со уникатен уметнички арт

  – Изработени од издржливо и долготрајно каучуково дрво кое овозможува долготрајна забава а воедно се грижи и за здрава животна околина.

  Возраст: 2+
  ПРОИЗВЕДЕНО ВО АНГЛИЈА

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.