ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  DANS L IGLOO – Longji

  DANS L IGLOO – Longji

  1.437 ден

  Кој се крие во ледениот свет на нашиот пријател Киму? Наместете ги слагалиците, погледнете низ
  волшебните очила и ќе откриете разиграни фоки, непослушни пингвини и сите пријатели на Киму. 4 прогресивни сложувалки и две леќи кои ќе откријат прекрасен универзум скриен под мразот.

  На залиха

  SKU: PZ561U/4262 Категорија: Ознаки: , , , , , , Brand:

  Опис

  Илустрација Аина Бестард
  Возраст: 3 до 6 години
  Број на парчиња: 9-12-16 & 20 парчиња
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Цврста картонска кутија

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.