ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  MY UNICORN PUZZLE

  MY UNICORN PUZZLE

  Original price was: 1.590 ден.Current price is: 1.352 ден.

  In stock

  SKU: PZ369U Category: Tags: , , , , Brand:

  Description

  Какви авантури не очекуваат од нашиот Еднорог? Многу фантастични животни и ликови ќе не 
  придружуваат на патување полно со магија качено на едно од најнеобичните митолошки суштества.
  
  Сложувалка од 350 парчиња со сјај каде што секој може да ја пушти својата имагинација низ 
  прекрасна илустрација која ќе не воведе во светови полни со фантазија.
   

   

   

  Илустрација: Sonja Wimmer

  Возраст: 8 години

  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон

  Пакување: Цврста картонска кутија

  Големина: 80 x 32

  Големина на пакување: 24 x 24 x 8 cm.

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.