ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  MY UNICORN PUZZLE

  MY UNICORN PUZZLE

  1.352 ден

  На залиха

  SKU: PZ369U Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Какви авантури не очекуваат од нашиот Еднорог? Многу фантастични животни и ликови ќе не 
  придружуваат на патување полно со магија качено на едно од најнеобичните митолошки суштества.
  
  Сложувалка од 350 парчиња со сјај каде што секој може да ја пушти својата имагинација низ 
  прекрасна илустрација која ќе не воведе во светови полни со фантазија.
   

   

   

  Илустрација: Sonja Wimmer

  Возраст: 8 години

  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон

  Пакување: Цврста картонска кутија

  Големина: 80 x 32

  Големина на пакување: 24 x 24 x 8 cm.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.