ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  GRAVITY PUZZLE- Longji (сложувалка за возрасни)

  GRAVITY PUZZLE- Longji (сложувалка за возрасни)

  1.352 ден

  Одлична поетска илустрација и вистински предизвик за вашиот ум.
  
  Тркалезна сложувалка од 500 парчиња.

  На залиха

  SKU: PZ307U Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  • Илустрација Cinta Vidal Agulló
  • Материјал FSC хартија од рециклиран картон
  • Пакување: цврста картонска кутија
  • Големина на дијаметар 50 cm.
  • Големина на пакување 24 x 24 x 8 cm.

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.