ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Безбедносни апарати и додатоци  >  ЗАШТИТНИЦИ ЗА КОЛЕНА БЕЖ BABY JEM

  ЗАШТИТНИЦИ ЗА КОЛЕНА БЕЖ BABY JEM

  240 ден

  • Благодарение на нивната памучна структура вашето бебе може слободно да ползи без да чувствува притисок на коленцата и неговата облека да биде заштитена се додека не научи да оди.
  • Димензии на производот: 8x15cm.

  На залиха

  Кол.
  SKU: 900140 Категорија: Ознаки: , ,

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.