ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  BAM! ANIMALS

  1.790 ден

  Создадете свои животни со печатите на Logji и разбудете ја вашата креативност.
  Лавови, слонови, китови, риби, жирафи … и препуштете и се на вашата фантазија во целост! 16 дрвени печатчиња со вклучена тетратка за вашите најлуди креации!

  На залиха

  Кол.
  SKU: AC0002U/4169 Категорија: Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

  Илустрација: Can Seixanta
  Возрасt: 5 до 105 години
  Број на парчиња: 16 печати
  Материјал: Дрво и гума
  Пакување: Цврста картонска кутија
  Големина на печат: 1,9 x 1,9 cm
  Големина на пакување: 19 X 19 X 2,8 cm

  Дополнителни информации

  Тежина 1 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.