ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  UP TO THE STARS STACKING GAME-Longji

  1.520 ден

  Помогнете ѝ на ракетата да премине планини, облаци и дел од небото за да стигне до ѕвездите и пошироко! Игра на умешност и рамнотежа за деца од 3 до 103 години.

  На залиха

  Опис

  
  

  • Илустрација: Londji
  • Возраст: 3 a 103 години
  • Материјал :Дрво 
  • Пакувње: картонска кутија
  • Пакување на производи: 15 x 32 x 2 cm
  • Наменето за :2 играчи

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.