ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Дрвени топчиња за заби- Le toy van

  Дрвени топчиња за заби- Le toy van

  650 ден

  Наменето е за дечиња на кои им искачаат запчиња.
  Возраст: 0+
  ПРОИЗВЕДЕНО ВО АНГЛИЈА

  На залиха

  Кол.
  SKU: PL123 Категорија: Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  – Изработен од издржливо и долготрајно каучуково дрво кое овозможува долготрајна забава а воедно се грижи и за здрава животна околина

  – Безбедна играчка – украсена со нетоксични бои и тестирана според највисоките стандарди за безбедност

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.