ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  I WANT TO BE… BUILDER PUZZLE

  I WANT TO BE… BUILDER PUZZLE

  1.290 ден

  На залиха

  SKU: PZ368U Категорија: Ознаки: , , , , , Brand:

  Опис

   

  Илустрација: Мариона Кабаса
  Возраст:3 до 6 години
  Број на парчиња: 36
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Цврста картонска кутија
  Големина :47 x 47 cm
  Големина на пакување: 24 x 24 x 8 cm
  
  

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.