ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.

  AVEC TATOU PUZZLE – Longji

  1.437 ден

  Одлична поетска илустрација и вистински предизвик за вашиот ум. Тркалезна сложувалка од 500 парчиња.

  На залиха

  Кол.

  Опис

  Илустрација: Delphine Labedan
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Цврста картонска кутија
  Големина: Дијаметар 50 см.
  Големина на кутијата: 24 x 24 x 8 cm.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.