ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Чевли  >  CONGUITOS ПАТИКИ ПЕПЕРУТКА ВО РОЗЕВА БОЈА

  CONGUITOS ПАТИКИ ПЕПЕРУТКА ВО РОЗЕВА БОЈА

  2.475 ден3.300 ден

  🦋Патики во комплетно розева боја со детали на пеперутка, светкаво цвеќе во позадинскиот дел и крилја од страните. Завршницата е со врвки и бела гумен ѓон. Ова се највозбудливите патики за оваа сезона што ги креираше #Conguitos. Дозволете им на вашите девојчиња, да треперат од среќа 🦋
  Кол.
  SKU: LV1 29411/4099 Category: Tags: , , , , , Brand:

  Description

  🦋Патики во комплетно розева боја со детали на пеперутка, светкаво цвеќе во позадинскиот дел и крилја од страните. Завршницата е со врвки и бела гумен ѓон. Ова се највозбудливите патики за оваа сезона што ги креираше #Conguitos. Дозволете им на вашите девојчиња, да треперат од среќа 🦋
  – Светлечки патики
  – Боја Розева
  – Детали: Светла и детали на пеперутка
  – Колекција: Фантазија
  – Ѓон: Гума
  – Внатрешност: Текстил
  Достапни броеви: 25-32
  📍Доколку детето е помеѓу број, препорачуваме да се земе поголемиот број📍

  Additional information

  Dimensions N/A
  Големина

  , , , , ,

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.