ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Сложувалки  >  I’M A PIRATE PUZZLE

  I’M A PIRATE PUZZLE

  990 ден

  Нема на залиха

  SKU: PZ342U Категорија: Ознаки: , , Brand:

  Опис

  Илустрација: Joao Vaz de Carvalho
  Материјал: FSC хартија и рециклиран картон
  Пакување: Цврста картонска кутија
  Големина: 85 x 32 cm.
  Големина на пакувањеPira: 20 x 30 x 8 cm.
  MOQ 2 единици.

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.