ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Количка со дрвени коцки со букви и сметало

  Количка со дрвени коцки со букви и сметало

  4.490 ден

  За првите чекори на детето. Количка со сметало и со 30 коцки со големи, мали букви и со бројки.

  Димензии на коцките: 45 x 45 x 45 mm.

  На залиха

  SKU: 3700217353797 Категорија: Ознаки: , , , , , , , Brand:

  Опис

  Димензии 43.5 x 35 x 41 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 1-4 г.

  Дополнителни информации

  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.