ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки, Играчки  >  Kоличка Срна- Le toy Van

  Kоличка Срна- Le toy Van

  5.593 ден

  Нема на залиха

  SKU: PL103/ 2924 Категории: , Ознаки: , , , , Brand:

  Опис

  Малите ќе научат како да се буткаат себе си напред и да развиваат сила

  Изработени од издржливо и долготрајно каучуково дрво кое овозможува долготрајна забава а воедно се грижи и за здрава животна околина.

  Безбедна играчка – украсена со нетоксични, долготрајни бои.

  Тестирана според највисоките стандарди за безбедност

  Ова прекраснa количка срна има цврста дрвена структура и џеб за складирање каде малите деца можат да ги носат своите богатства наоколу. Одличен начин за малите да се вежбаат а во исто време и да се забавуваат. Учењето како да се туркаат заедно им помага да развијат сила, рамнотежа и координација што им е потребна за одење, трчање и возење велосипед. Како што растат, тие ќе сакаат да можат да одлучат во кој правец ќе продолжат, давајќи им здраво чувство за независност.

  Погоден за возрасти – 12 месеци +
  Димензии :550мм x300мм x470мм
  ПРОИЗВЕДЕНО ВО АНГЛИЈА

  Упатства за склопување – кликнете овде за да ја преземете

  Дополнителни информации

  Тежина 3 kg
  Бренд

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.