ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Дрвени играчки  >  Комплет за автомобили Le Toy Van London

  Комплет за автомобили Le Toy Van London

  1.500 ден

  Децата сакаат да си играат заедно со овој забавен, шарен сет за автомобилски играчки и играчки сценарија! Го охрабрува вашето дете да научи вештини за вртење, како и социјален и јазичен развој.

  Out of stock

  Description

  Секое дете би ги сакало овие дрвени играчки за деца! Вклучува 7 лондонски возила; двокатен автобус, црно такси, противпожарно возило, полициско комбе, амбулантно возило и 2 спортски вагони (компатибилни со дрвени железнички шини).

  90% каучуково дрво, 5% пластика, 5% челик.

  Украсени со нетоксични бои и тестирани според највисоките безбедносни стандарди. Користејќи природни материјали, вклучително и мазно каучуково дрво кое е со потврден квалитет. 

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.