ЕЛЕКТРОНСКИ ИНФОРМАТОР

Претплати се на нашиот електронски информатор и добивај информации за промоции и нови производи!

  • Нема производи во кошничката.
  a
    >    >  Меки играчки  >  Мојата музичка лисица – KALOO

  Мојата музичка лисица – KALOO

  1.350 ден

  Оваа симпатична, мека музичка лисичка е идеален придружник кој ќе помогне бебето побрзо да заспие. Смирувачката музика за кратко време ќе го одведе бебето во земјата на соништата. Малечките ќе го обожаваат нејзиното меко крзно и ќе сакаат да ја носат со себе. Со панделката, можете да ја врзете на количката или на креветчето на бебето.

  Материјал: крзно

  Боја: праска/ крем

  Димензии: 16 cm

  На залиха

  Кол.
  SKU: 4895029699054 Категорија: Ознаки: , , , , , , ,

  Рецензии

  Сеуште нема препораки.

  Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.